کتاب زخم های پولادین

اثر ویکتوریا اویارد از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: محمد صالح نورانی زاده-داستان پاد آرمان شهر

From #1 New York Times bestselling author Victoria Aveyard, this 100-page digital original prequel novella is set in the world of Red Queen and follows Scarlet Guard leader Captain Farley as she exchanges coded transmissions with the resistance, and travels the land recruiting black market traders, smugglers, and extremists for her first attempt at an attack on the capital. She was raised to be strong, but planting the seeds of rebellion in Norta is a tougher job than expected—until she stumbles upon a connection that may prove to be the key to the entire operation: Mare Barrow.


خرید کتاب زخم های پولادین
جستجوی کتاب زخم های پولادین در گودریدز

معرفی کتاب زخم های پولادین از نگاه کاربران
خوب، مردمی، این را کوتاه و ساده نگهدارید. معمولا طرفداران زیادی از کتابهای Victoria Aveyard هستند، اما «Scarves Steel» قطعا فنجان چای من نبود. از آنجایی که از POV فارلی بود، انتظار داشتم بیشتر در مورد چگونگی برخورد او و شید و اینکه چگونه آنها در عشق فرو می ریختن را دریابید. من به شدت متأسفانه این اتفاق نیافتاده و احتمالا دلیل آن این است که من در پایان بسیار ناامید شدم. = (((((آنچه من انتظار داشتم - داستان پس زمینه در مورد اینکه چگونه فارلی و شید ملاقات کرد- جزئیات در مورد آنها در عشق فرو می ریزند - اطلاعات در مورد آنچه دقیقا به مادر Farley و خواهر او اتفاق افتاده است - درک بیشتر درباره رابطه تنگاتنگ خود با سرهنگ - بیشتر سایه !!!! چیزی که من دریافت کردم: - داستان پس زمینه در مورد چگونگی انجام Farley و Shade - تقریبا هیچ جزئیاتی در مورد آنها در عشق فرو می ریزد - هیچ اطلاعاتی در مورد آنچه اتفاق افتاده به خانواده Farley - تنها رابطه تنگاتنگ خود با سرهنگ، اما هیچ بینش، چرا که در واقع این است که wayâ € |- بیش از حد کوچک از سایه .... اولین ظاهر خود را در وسط رمان است و پس از آن صحنه های سایه هنوز هم بسیار نادر بود، و همچنین مانند پیام های نظامی که همیشه ظاهر می شوند و ظاهرا به عنوان آغاز فصل ها عمل می کنند. تنها قسمت های جالب توجه این بود که Shade ظاهر شد و این حقیقت بود که نام رمز Farley LAMB و RAM سرهنگ است. -) به طور کلی تمام نیروهای نظامی قورباغه کتاب را خسته کننده می خواند و می گوید، اما نمی توانم آن را بخوانم. بهتر است به سری â € œRed Queenâ € و â € œQueen آهنگâ €! متاسکار ویکتوریا !!!

مشاهده لینک اصلی
من واقعا دوست دارم Shade OKAY

مشاهده لینک اصلی
3،3 ستاره!

مشاهده لینک اصلی
Scars Steel Novella همراه با سری سرخ ملکه Victoria Aveyard است. در این دومین دو نوئل که بین ملکه سرخ و شمشیر شیشه خوانده می شود، نگاهی دقیق تر به Farley و آغاز شورش می بینیم. در حال سفر به زمین استخدام برای شورش در اینجا نشان داده شده است او را با ملاقات مورا بارو ملاقات کرد. ملکه سرخ در حال حاضر مجموعه ای است که من پیدا کردم می تواند کمی زمانی که من خواندن آن را کشیدن، اما این رمان حتی بدتر بود. Farley فقط خیلی جالب نبود و گزارش های ثابت بارها و بارها بارها ناپدید شده بودند، چنین کمی کوتاهی برای شروع می توانست بدون بسیاری از آن ها انجام شود. هنوز هم خوب است که قبل از برداشتن شمشیر شیشه ای، ابتدا به سری نگاه کنید.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب به من کمی خسته شد، فارلی یک شخصیت جالب است، اما من کمی مسطح شدم و در نهایت هیجان زده نشدم، داستان خسته کننده و مسطح بود، سایه برای من این است که کمی داستان را نجات می دهد، و پایان که شما را کمی خوشحال می کند، زیرا ما دوباره مارا را می بینیم، اما به همین ترتیب، یک کتاب که می توانید برای گذراندن وقت، صرف نظر از اینکه فوق العاده کوتاه است، را بخوانید و شما آن را در یک چشم بر هم زدن خواندن چشمان

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زخم های پولادین


 کتاب دستور کشتار (دونده ی هزارتو)
 کتاب آخرین انسان
 کتاب دنیای قشنگ نو
 کتاب میزبان
 کتاب مترو 2033
 کتاب نابغه