کتاب رویای جورج ار

اثر اورسلا کی.لوگوین از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: حسام جنانی-داستان پاد آرمان شهر

جورج می‌دانست هر زمان که کسی هست را انکار می‌کرد، نیستی، اجبار، خیال‌پردازی و وحشت‌هایی که گرد می‌آمدند تا خلا را پر کنند، او را به تسخیر خودشان در‌می‌آوردند. اما خلا آن‌جا بود. زندگی او فاقد واقعیت بود. توخالی بود. رویا چیزی را خلق می‌کرد که نیازی به بودنش نبود، سست، فرسوده و هرزه شده بود. اگر هستی این بود، شاید همان خلا بهتر می‌بود.


خرید کتاب رویای جورج ار
جستجوی کتاب رویای جورج ار در گودریدز

معرفی کتاب رویای جورج ار از نگاه کاربران
کاملا یک کتاب جالب و هیجان انگیز است. اگر شما در توان خود برای تغییر جهان هستید، آیا شما وظیفه ای برای انجام این کار دارید؟ اگر شما کنترل تغییرات را نداشته اید چه؟ جورج Orr می تواند @ به طور موثر @، با رویاهای خود را به طور کامل با تغییر برگشت به عقب. او از رویاهایش وحشت زده، و شاید او نیز باشد. از سوی دیگر روان شناس او، هابر، پتانسیل واقعیت را به نفع او می بیند. بیشتر این کتاب در مورد پیامدهای ناخواسته دخالت در واقعیت است. آرزوی صلح بر روی زمین منجر به جنگ در فضا می شود. تمایل به پایان دادن به نژادپرستی منجر به بشریت یکنواخت خاکستری پوست می شود. Orr از این پیامدهای ناخواسته وحشت زده شده است، تا جایی که آنها توسط آنها فلج می شوند و Haber کاملا بی فایده است. هر چیزی که اشتباه می رود، می تواند ثابت شود. هر گونه از دست رفتن زندگی به علت ثانویه است. به پایان می رسد به معنی. تغییرات زیادی در واقعیت جالب هستند، به ویژه در چگونگی ساخت آنها بر یکدیگر. متاسفانه Orr خودم خیلی جالب نیست هس مردی کسل کننده است، به طوری که به طور متوسط ​​به هر طریقی که عملا نامرئی است، تقریبا بدون خواسته خودش باشد. در اکثر کتابها، او حتی شخصیت جانبی مبهم جالب نباشد. این قطعا توسط طراحی و شخصیت های دیگر (Haber و عشق علاقه Heather) شخصیت های عظیم است که برخی از آن فضای مرده را تشکیل می دهند. خداحافظی، زیرا Orr خود می تواند یک کتاب کوچک را کشته باشد.

مشاهده لینک اصلی
این یک داستان علمی تخیلی فوق العاده در مورد بازی خداوند است. از یک طرف، و مانند همه داستان های علمی خوب، این جهان دنیایی از امکان هیجان انگیز و وحشتناک را ارائه می دهد: چه چیزی می تواند یک دنیای جدید را به وجود آورد؟ اگر تمام رویاهای شما درست بود و شما می توانید آن رویاها را کنترل کنید، تصور کنید که قدرت شما داشته باشد. امکان بی حد و حصر در رمان موجب خواندن هیجان انگیز و قانع کننده می شود. لو گین به وضوح یک نویسنده عالی است، اما تخیل خلاقانه او است که واقعا دنیای تعجب را باز می کند. من می توانستم آن را به طرز وحشیانه ببینم. این به معنای ایجاد یک جهان کامل است؟

مشاهده لینک اصلی
4.5 ستاره یک کتاب بسیار عالی و اغلب نادیده گرفته شده توسط Le Guin که در همان نفس به عنوان اوتر دو کلاسیک ذکر شده است: Hand of the Darkness و Dispossessed چپ. نامزد: جایزه هوگو برای بهترین داستان علمی تخیلی (1972) نامزد: جایزه سحابی برای بهترین داستان علمی تخیلی (1972) برنده جایزه Locus برای بهترین داستان علمی تخیلی (1972)

مشاهده لینک اصلی
من فکر نمی کنم اورسولا ک. لو گین قادر به نوشتن یک کتاب متوسط ​​می باشد، به جز یک کتاب بد. کاردستی از بهشت ​​یک شاهکار فکری، عمیق و زیبا است. داستان یك مرد، جورج اور، كه می تواند واقعیت را از طریق رویاهای خود تغییر دهید. با این وجود، او بر روی آن رویاهایتان کنترل ندارد و در واقع از آنها ترس و تغییر واقعیت دارد؛ زیرا احساس می کند که هیچ کس حق ندارد که با زندگی زندگیش را تغییر دهد یا واقعیت را تغییر دهد. \"هدف، ابزار را توجیه می کند. اما اگر پایان نباشد، چه؟ همه ما این معنی را داریم. «شما باید به دیگران کمک کنید. اما این درست نیست که خداوند با توده های مردم بازی کند. برای اینکه خدا باشید، باید بدانید که چه کاری انجام می دهید. و برای انجام هر کاری خوب، فقط به اعتقاد شما درست است و انگیزه های شما خوب است به اندازه کافی نیست. \"بسیار توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
این یک داستان علمی تخیلی سرگرم کننده و هیجان انگیز بود که توجه من را از ابتدا گرفت و آن را تا انتها حفظ کرد. این سریع گام و یا اقدام بسته بندی نشده بود، اما قانع کننده بود. آرزوهای خردمندانه جورج اروس توانایی تغییر واقعیت را دارند. متأسفانه، رویاهای خود را کنترل کردن آسان نیست و در حالی که برخی از تغییرات مثبت است، دیگران عواقب وحشتناکی دارند. این برای خواندن جالب ساخته شده است. جورج شخصیت منفعل، اما دوست داشتنی بود. دکتر Haber مفید بود کمی مخرب در اشتیاق خود را به @ صرفه جویی @ جهان از خود! من از مفاهیم در این کتاب لذت بردم و کنتراست بین باورهای تائوئیستی جورج و باورهای نیهیلی هابر. رتبه بندی: 4 ستاره

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب رویای جورج ار


 کتاب رویای جورج ار
 کتاب ساکن برج بلند
 کتاب کشتی ساکورا
 کتاب پیانوی خودنواز
 کتاب آخرین انسان
 کتاب اطلس ابر